першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Тимошенко: прокурор області знову, м"яко кажучи, маніпулює

10-02-2008 08:47 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1202626033.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Виявляється за минулий рік порушено аж 51 адмінсправу за фактами корупційних дій посадовими особами. Аж 34 проти голів сільських рад, 9 - проти працівників райдержадміністрацій, 8 - проти працівників міліції. Кілька прикладів для повної ясності. Один сільський голова грав цілісінький день на весіллі в сусіда. Йому дали в подарунок, як водиться, різних продуктів та горілку. Корупціонер. Другий привіз отруту нищити жуків на своєму городі. Кілька пакуночків продав сусідам по тій самій ціні, що й купив. Теж корупціонер. Всі випадки як дві краплі води схожі. Саме таких потенційних корупціонерів і виявляли працівники прокуратури. Лише одну суддю одного з віддалених райсудів "взяли" за хабаря. Ось це якраз і дивує багатьох. Адже найбільш корумповані у нас суди, які працюють в тісній упряжці з прокуратурою та міліцією. То чому ж таки взяли 60- річну суддю? Чи не поділилась, чи місце чийомусь синку з прокуратури області сподобалось місце судді?
На спільній нараді громадських організацій вирішено провести повторне пікетування прокуратури області з вимогою НЕГАЙНОЇ відставки прокурора області, всіх його заступників, які лише створюють видимість протидії корупції при абсолютно повній своїй бездіяльності.

10-02-2008 08:47 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1202626033.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua