першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Тимошенко: припиніть "безпредєл" ментів

14-02-2008 08:26 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1202970414.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Ріст недовіри населення до міліції ніхто не спростовує. Збільшення штату ляже додатковим тягарем на платників податків. Корупційний ланцюг МІЛІЦІЯ-ПРОКУРАТУРА-СУД отримав додаткову індунгельцію на "Безпредєл". Невже новий уряд зацікавлений в рості злочинності? Те, що твориться на дорогах з водіями, скоро перекинеться на простих пішоходів і навіть на тих, хто не виходить за межі квартири. З "допомогою" міліції сотні мешканців пристарілих залишаються без житла,небезпечно проживати в центрі Полтави одиноким (їх вбивають, вивозять у віддалені села, а житло відбирають). Кримінальні справи закривають за гроші. За гроші міліція фабрикує кримінальні справи. Звичайно, виконавці - прості міліціонери, але кошти, без сумніву, йдуть нагору.
Прем"єра підставляють всі, як тільки можуть, бо влада на місцях стає фактично бандитською.

14-02-2008 08:26 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1202970414.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua