першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Група "Приват"

15-02-2008 10:34 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1203064462.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Дуже модним за останній період стало для життя українців шукати гроші у вигляді недоплачених податків та боргів, оскільки інфляція вимагає від уряду збільшення надходжень грошей у бюджет. Ось ми читаємо, що уряд взявся за ввізне мито ("сірий та чорний" імпорт), відкрита пряма лінія українців з урядом, де кожен українець подає скаргу-пропозицію відносно усунення того чи іншого недоліку у складному організмі країни. Але чи всі пропозиції народні будуть враховані, а саме головне, чи по цим недолікам-порушенням будуть прийняті відповідні заходи? Візьмемо групу "Приват" та їх "невеличку" складову-банки. Головний офіс Закритого Акціонерного Товариства "Приватбанк" знаходиться у м. Дніпропетровську, але філії його є у кожній області. Наприклад, у Хмельницькій області ЗАТ "Приватбанк" існує з 1998 року, має відділення у двадцяти районах області, а у кожному районі декілька відділень, не говорячи про саме місто Хмельницький з його відомою на всю Україну "товкучкою" та, відповідно, з десятком таких відділень.Від початку існування філію очолює Браницький Юрій Олександрович та керує 1500-ми найнятих робітників. Здавалось би, таке потужне комерційне підприємство повино надавати неабиякий дохід у бюджет країни. Аж ніяк ні! Якщо розглянути суму виплачених податків Браницького Ю.О. від доходів Хмельницької філії (додається копія витягу з Реєстру фізосіб ДПА про сплату ним податків за 1998-2005р.р.), то це якийсь мізер, бо з 2000року по серпень 2004року зарплата цього керівника складалала всього 1700-2500 гривень у місяць! Що тут заплатиш? Звісно, при патронаті "батька" Тигіпко С.Л.потрібно було тільки так працювати! Ну а зараз може більше надходжень?(додається копія довідки про сплату податків та нарахування зарплатні Браницькому Ю.О. за декілька місяців 2007р.) А як їх можна сплатити більше, коли панам Коломийському Г. та Боголюбову Г., голові та члену групи „Приват”, не вистачить на гелікоптер за $2 млн.? То про яку „послідовну” боротьбу за поступлення в бюджет можна вести мову? Тай сам пан Браницький Ю.О. не нехтує зекономити навіть при купівлі авто (довідка з УМВС).

довідка з УМВС.jpg
фізосіб ДПА 1 .jpg
фізосіб ДПА  2.jpg

15-02-2008 10:34 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1203064462.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua