першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Прокурор області витребовує в "Солідарності" докази зловживань

15-02-2008 11:50 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1203069006.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Прокурор області, зіславшись на ст.8 Закону України "Про прокуратуру", викликає для дачі показів голову профспілки "Солідарність" В.Волошина. При цьому від нього вимагають прояснити інформацію стосовно скоєних злочинів. Така інформація надавалась сотні разів у письмовому вигляді, але працівники прокуратури, на нашу думку, "кришують" злочинців-міліціонерів, що скоюють протиправні дії. Причому Волошина В.О. викликають саме в день, коли в суді розглядається позов профактивістки Охріменко С.О., яку катували в закладі ГУ МВС України в області. Це ще раз підтверджує те, що прокуратура області приховує скоєні міліціонерами злочини. Чомусь не викликають для дачі пояснень тих, хто скоював протиправні дії. Адже прізвища відомі всіх абсолютно.

15-02-2008 11:50 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1203069006.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua