першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

КУДИ ІДУТЬ ГРОШІ НА ЛІКИ ЧОРНОБИЛЬЦІВ?

19-02-2008 17:22 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1203434535.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Куди ідуть гроші на ліки чорнобильців?

Актуальною проблемою сьогодення являються тендерні закупівлі, які здійснюються за державні кошти. На сьогодні державні підприємства, установи та організації не можуть придбати майно без проведення тендеру. Тендер виграють ті підприємства в сфері державних закупівель товарів, робіт і послуг, які пропонують найменшу ціну на вказані товари, доставку продукції за належністю, якість товару, а в разі, якщо продукція не відповідає Держстандарту повернення, або обмін товару. Комітети по тендерних закупівлях є в кожній державній установі для контролювання закупівель і недопущення розтрачання державних коштів.
Працівниками Управління по боротьбі з організованою злочинністю Головного управління внутрішніх справ в Київській області в ході проведення заходів, щодо перевірки дотримання законодавства України в сфері державних закупівель за державні кошти, були зібрані відповідні матеріали відносно службових осіб тендерного комітету Головного управління охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації.
Службовими особами тендерного комітету ВОЗ при проведенні тендеру по закупівлі лікарських засобів на 2007 рік для потерпілих від аварії на ЧАЕС не була здійснена перевірка відповідності придбаних медикаментів. В результаті чого частина ліків, була відсутня, а інші лікарські засоби були замінені на дорожчі, ніж заявлені у специфікації до тендеру.
Внаслідок недбалого відношення до своїх службових обов’язків працівниками тендерного комітету Головного управління охорони здоров’я Київської обласної Державної адміністрації, державі завдано шкоди у розмірі одного мільйона вісімдесяти п’яти тисяч гривень, що більше ніж в 250 разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян.
По даному факту прокуратурою Київської області порушено кримінальну справу за статтею 367 Кримінального кодексу - службова недбалість.

Раїса Совгир
ВЗГ ГУМВС України
в Київській області

19-02-2008 17:22 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1203434535.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua