першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Ще одна жертва полтавських "правоохоронців", ще кров на мундир

26-02-2008 11:41 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1204018888.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Артура Алайкіна змусили зізнатися у злочині, якого він не скоював. Тортури застосовувались цілодобово, аж поки хлопець не підписав "зізнання". Кілька років добивався хлопець справедливості, але нелюди в міліцейській формі, так і залишились непокараними, а невинуватий хлопець отримав 7 років позбавлення волі. Оскільки докази повністю були побудованими на припущеннях, суд залишив його до розгляду апеляції під підпискою про невиїзд. Жертва полтавських перевернів в погонах не витримав беззаконня в державі і покінчив життя самогубством. Чергова кров капнула на руки полтавських міліціонерів. Але чи їм звикати. Під прикриттям прокурорів грабують громадян, гвалтують та вбивають, як і раніше. Їх руки по лікті в крові невинних жертв. Найбільше страждають ті, у кого немає коштів відкупитися.

26-02-2008 11:41 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1204018888.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua