першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведка: не надсилайте скарги жертв для розгляду катам

27-02-2008 20:16 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1204136169.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Профактивістка "Солідарності" звернулася до Генерального прокурора з заявою про скоєння злочину працівниками Полтавського УБОЗу та відділу з особливо важливих справ, які шляхом застосування психологічного тиску, погроз помістити до "каземату" змусили жінку зізнатися в шахрайських діях, які наче б то вона скоїла в 2003 році. Жінка наче б то повідомила неправдиву інформацію про умови праці в м.Жуковському і таким чином незаконно заволоділа 600 гривнями в 4-х потерпілих. Кращі "орли" Луценка з відділу з особливо важливих справ, УБОЗу та прокуратури області вже п"ятий рік розслідують цей "жахливий" злочин. Причому на розслідування вже витрачено понад 2 мільйони державних коштів. Це заробітна плата більш, ніж 40 міліціонерів, 9 прокурорів, витрати за 7 відряджень 5 співробітнтків до РФ тривалістю по 4 доби кожне і т.п. Щоб приховати кінці в воду міліціонери та прокурори скоїли новий злочин - тримали Охріменко та її доньку до півночі 21.02.2008 в УБОЗі, де змусили зізнатися в злочині, якого та не скоювала. Складається враження, що виключно для боротьби з "Солідарністю" створена міліція Полтавщини,скоєні тяжкі злочини їх не цікавлять.

27-02-2008 20:16 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1204136169.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua