першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ГО "Справедлива Батьківщина" проти нечесних політиків

28-02-2008 14:13 Тернопільщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1204200787.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Програма дій громадського об'єднання "Справедлива Батьківщина"

«Справедливість є, за неї варто боротися»
Юлія Тимошенко

Причини появи "Справедливої Батьківщини"

Громадська організація "Справедлива Батьківщина" створена в жовтні 2007 року у відповідь на дії керівника тернопільського осередку ВО "Батьківщина" Василя Деревляного, який підступом, брехнею, відвертим залякуванням та підкилимними іграми проводив активну кампанію із захоплення влади в обласній партійній організації. Він відкрито знехтував принципами демократичного функціонування партії, задекларованими у програмних документах Блоку Юлії Тимошенко та ВО "Батьківщина", зокрема правом мати власну думку, правом на прийняття рішення шляхом демократичного волевиявлення більшості членів партії.

Всі ми вступали до лав БЮТ для того, щоб єдиною сильною командою змінити життя на краще, змусити політиків служити народу, подолати корупцію, зробити незалежною судову владу, покращити життя кожного регіону України і кожного українця зокрема.

Сьогодні у ГО"Справедлива Батьківщина" людей об'єднала спільна боротьба проти несправедливості, авторитарних методів управління обласною організацією ВО "Батьківщина". Теперішній її керівник Василь Деревляний лише прикривається нашою партійною символікою, тільки говорить про дотримання принципів БЮТу, а реально, використовує тернопільську обласну партійну організацію ВО "Батьківщина" виключно для дискредитації партійних принципів і гоніння незгідних з ним. Вважаємо, такі дії теперішнього керівництва обласного осередку партії деструктивними і, такими, що кидають тінь на весь Блок Юлії Тимошенко, ставлячи під загрозу ті позитивні зміни, які вже зараз впроваджує уряд.

Тому "Справедлива Батьківщина" прагне змінити цю ганебну ситуацію і стати тим інструментом, що дозволить допомогти уряду реалізувати програму дій в області, щоб покращення вже незабаром відчула кожна родина, кожна людина.

Вважаємо, що першим кроком до цього має бути термінове обговорення дій керівництва тернопільської обласної партійної організації ВО "Батьківщина" з подальшим його переобранням шляхом демократичного волевиявлення членів партії під час загальних зборів членів обласної організації партії ВО "Батьківщина", що відбудеться 6 квітня цього року. Ми переконані, що активна громадянська позиція кожного з нас дозволить зробити нашу партійну організацію слугою народу, як цього вимагають задекларовані у програмних документах ВО "Батьківщина" принципи, ефективно контролювати кожного депутата обраного до рад різних рівнів за списками БЮТ, впливати на рішення партійної організації і тим самим зробити нашу діяльність корисною у вирішенні основних проблем області.

"Справедлива Батьківщина" це:

* Громадська організація створена для захисту прав всіх членів Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", щоб кожен прихильник ідей блоку Юлії Тимошенко знав про свої права, а не лише обов'язки, щоб політику партії формував весь партійний актив, а не місцеві "князьки", які намагаються приватизувати місцеві осередки, працюють лише для себе, а не для реалізації Програми дій уряду "Український прорив".
* Громадська організація прагне впровадити ефективний механізм контролю за депутатами всіх рівнів обраних за списками БЮТ, через ініціативу щомісячного звіту всіх депутатів за виконану роботу перед контрольно-ревізійним відділом обласної організації ВО "Батьківщина" і донесення інформації про звіти до всіх членів партії та центрального керівництва.
* Громадська організація створена для контролю за виконанням програми дій уряду Юлі Тимошенко "Українській прорив" на Тернопільщині, яке напряму залежить від кожного з нас, від того, як буде працювати наша команда в області.

"Справедлива Батьківщина" виступає за:

* Реальне очищення рядів партії від тих осіб, які дискредитують саму ідею існування нашої партії, її принципи та програмні засади.
* Прийняття всіх рішень в партійній організації шляхом демократичного обговорення і волевиявлення, а не за вказівкою однієї особи, яка вирішує за всіх, як їм потрібно поводитись, як голосувати, що говорити.
* Беззастережне дотримання принципу відкритості діяльності обласної партійної організації. Кожен з нас має право знати, кого і за які заслуги обирають до керівних органів, або навпаки вилучають з них, оскільки партійні лідери - лише особи, яким на певний час делеговані повноваження для впровадження в життя принципів партії.
* Дотримання домовленостей досягнутих з нашими політичними партнерами і за чесну цивілізовану співпрацю з іншими політичними силами, якщо вони підтримують нашу програму чи окремі її пункти.
* Спрямування діяльності політичних партій і громадських організацій на розв'язання основних проблем області.
* Юридична допомога громадянам області у боротьбі проти партійних та державних посадовців, які порушують закони та права громадян.
* - Зниження ролі держави в економіці загалом та впливу чиновництва на ухвалення економічних рішень і їх втручання в діяльність підприємств.
* Створення необхідних умов в області для повернення на Батьківщину громадян України, що працюють за кордоном, оскільки саме Тернопільщина сьогодні є одним з головних постачальників трудових мігрантів у країни Європи.
* Кардинальна реформа дозвільної системи, встановлення обмеженого і стандартного переліку документів для отримання ліцензій чи дозволив, що спростить роботу дрібному та середньому бізнесу, який формує левову частку місцевого бюджету, створює нові робочі місця для мешканців області.

"Справедлива Батьківщина" виступає проти:

* Перетворення тернопільської обласної організації ВО "Батьківщина" на авторитарну структуру, приватний проект теперішнього її керівника, народного депутата, Василя Деревляного, в якому рішення приймаються за прямою вказівкою "господаря".
* Безконтрольного та безпричинного звільнення членів обласної організації ВО "Батьківщина" лише через плани голови обласної організації позбутися непідконтрольних йому людей, котрі не підтримують його сумнівні діяння повністю і беззастережно.
* Перетворення Тернопільської обласної організації партії на заповідник недобросовісних політиків, які дискредитують саму ідею існування БЮТу, його принципи та програмні засади.

Наш план дій:

* Всі члени тернопільської обласної партійної організації ВО "Батьківщини" мають висловити свою позицію на загальних зборах партійного активу щодо діяльності голови обласної партійної організації Василя Деревляного та переобрати голову, керівні органи партійної організації.
* Перетворити контрольно-ревізійну комісію партії з формального утворення на реально діючий партійний орган, який обирають рядові члени партії для контролю над діяльністю керівництва організації та депутатів різних рівнів.
* Рядові члени організації повинні встановити контроль за діяльністю всіх депутатів місцевих рад, обраних за списком БЮТ - через представлення депутатами щомісячних звітів про виконану роботу у відповідних радах.
* Кожен з нас має право висунути кандидата на посаду голови обласної партійної організації ВО "Батьківщина" та інших керівних органів партії, таке висунення має бути відкритим та демократичним.
* Негайно реабілітувати всіх незаконно виключених Василем Деревляним членів ВО "Батьківщина" на Тернопільщині.
* Вимагати проведення внутрішньопартійного розслідування діяльності Василя Деревляного на посаді голови виборчого штабу БЮТ в Тернопільській області, результатом чого стало присвоєння ним частини грошової компенсації, що належить активістам та спостерігачам від партії.
* Вимагати проведення внутрішньопартійного розслідування діяльності Василя Деревляного на посаді голови обласної партійної організації ВО "Батьківщина", результатом чого стали незаконні звільнення членів партії у всіх районах області,

тел: (0352) 42-10-70
e-mail: info@SpravBat.org
web: http://www.spravbat.org

28-02-2008 14:13 Тернопільщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1204200787.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua