першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Конституційний процес дискедитується псевдоелітою

01-03-2008 05:23 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1204341804.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Конституційна рада ставить заручником майбутне України від дубля ВР. Потрібна нова редакція з доповненнями, в частині нового органу - Конституційних зборів та порядку внесення доповнень та змін при подальшій редакції Конституції. Тож потрібно широке обговорення в суспільстві та доступ до різних проектів та думок через всенародну відкриту конференцію, як тендер проектів та ідей.
По висловам "конституціоналістів" та "правників" видно їх неспроможність зрозуміти потреби суспільства та вимоги демократії. Сановне панство далеке від народу перебуваючи в "Ноевому ковчезі" за елітним забезпеченням, коли народ злидарює та переживає катаклізми від їх експериментів.

01-03-2008 05:23 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1204341804.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua