першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Яценюку: Ситуацію треба негайно рятувати

02-03-2008 16:15 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1204467337.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

а кадри потрібні нам зараз для подолання КОРУПЦІЇ. Судді з Європи та США допоможуть державі вирватись з зашморгу корупції в судах, коли будь-яке судове рішення продається й купується. За час роботи іноземців в Україні можливо підготувати суддів в начальних закладах, але без стажу роботи в правоохоронних органах чи прокуратурі України. Інакше держава загине. Зверніть увагу, те, що ми називаємо правосуддям таким не є. Від районного до Верховного Суду України все корумпорване. Судді районних судів виносять замовні рішення, попередньо заручившись підтримкою суддів апеляційного суду. Тому такі рішення йдуть від судді А. до судді В. згідно заздалегідь відпрацьованих корупційних стежок. Саме тому українські суди слід якнайшвидше розформувати і провести конкурси з участю іноземних претендентів, які володіють українською. Жити однаково - що без суду, що в продажній судовій системі.
Про діючій судовій системі подолати корупцію в будь-якій гілці влади можливо за короткий проміжок часу.
Корупцію захищають суди і це треба визнати та попросити допомогу в США і інших країнах не в доларах, а в кадрах. Інакше загинемо.

02-03-2008 16:15 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1204467337.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua