першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка: припиніть катувати жінок хоча б на 8 Березня

03-03-2008 09:33 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1204529590.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

21 лютого було захоплено профактивістку Охріменко Світлану, яку всю ніч під психологічним та погрозою фізичного, змусили зізнатись в скоєнні злочину в 2003 році.Побоюючись за життя доньки, мати "зізналась" у заволодінні в 2003 році шахрайським шляхом 600 грн в складі організованої групи: голови профспілки та члена міської ради профспілки Довбиш Н.М. Міліціонери аж плигали від радості. Адже цей злочин "розкривають вже 4 роки. От тільки суд не приймає до розгладу цю справу з політичним відтінком, як таку, в якій докази побудовані на припущеннях слідства та застосуванні недозволених методів слідства. Злочин протягом 4-х років "розкривали" найпрофесійніші бригади слідчих відділу з особливо важливих справ УМВС в області під особистим контролем прокурора області та трьох начальників УМВС в Полтавській області, які періодично змінювались. Було зупинено розслідування вбивств, згвалтувань, пограбувань і кращі слідчі області намагалися довести вину профактивістів "Солідарності". Знервована жінка, яку довели до стресового стану написала заяви до прокурора області та Генеральному прокурору України про відмову від показів, даних з застосуванням недозволених методів слідства та просила притягнути винних міліціонерів УБОЗу до відповідальності,які й доньку тримали в УБОЗі до півночі, але ж, як кажуть, ворон ворону... . А на розслідування цієї "резонансної" справи про злочин керівників профспілки "Солідарність" вже витрачено понад 2 000 000 (мільйони) гривень державних коштів.

03-03-2008 09:33 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1204529590.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua