першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Захист прав тварин в Україні в рамках підготовки до Євро-2012

03-03-2008 17:25 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1204557914.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

5 березня, в 12.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" (вул. Рейтарська, 8/5) почнеться прес-конференція представників міжнародних організацій із приводу проблеми захисту прав тварин в Україні в рамках підготовки до Євро-2012.

Учасники: директор Всесвітнього товариства захисту тварин принцеса Элізабет де Крой (Франція), президент Міжнародної громадської організації товариства захисту тварин "SOS" Тамара Тарнавська, директор міжнародного відділення Всесвітньої ветеринарної служби Анні Кук, президент організації по захисту тварин Англії (Naturewatch Foundation) Джон Руейн, президент організації по захисту тварин Австрії Крістіан Янач, експерт Всесвітнього товариства захисту тварин Брайан Фолькнер.

Реєстрація журналістів на місці по редакційних посвідченнях. Додаткова інформація телефоном 8-067-583-70-89.

Чемпіонат з футболу «Євро-2012» надає столиці України унікального шансу бути у центрі уваги європейської спільноти. Готуючись до цієї значущої події, Київ прагне якісних змін і у сфері взаємин з тваринним світом. Міжнародна громадськість пильно стежить, як крок за кроком Київ наближається до європейських стандартів у вирішенні проблем безпритульних тварин. Минулого 2007 року Київською міською держадміністрацією було проведено низку заходів з метою імплементації Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», зокрема було прийнято Київську міську програму регулювання чисельності бездоглядних тварин гуманними методами (стерилізація тварин замість їх традиційного вбивства). До Євро-2012 залишається 4 роки. Саме на такий термін і розрахована ця програма.

Міжнародні зоозахисні організації завжди надавали практичну допомогу Україні у проблемах захисту тварин. У рамках проекту «Милосердя без кордонів» ветлікарі-волонтери приїздять до Києва не вперше.

Цього разу іноземні гості будуть рішуче ставити питання про закриття комунального підприємства «Притулок для тварин» (Бородянка), яка не виправдовує себе з економічного боку, оскільки знаходиться за 80 км від Києва, що не дає можливості відвідування цього об’єкту киянами та належного контролю громадських організацій щодо гуманного поводження з тваринами та створення стерилізаційного центру в межах міста. Буде проведено також і практичний інструктаж щодо відлову тварин, оскільки представників київських організацій турбує те, що штат ловців у КП «Притулок для тварин» залишився тим самим, що і при колишній «будці».

Не залишатиметься осторонь міжнародних організацій і питання Київського зоопарку. Інцидент з двома представниками зникаючого червонокнижного виду амурських (усурійських) тигрів, що набув скандального характеру, вимагає правових уточнень з боку міжнародних експертів.

Іноземні гості та представники КМДА відвідають Київський зоопарк з метою визначити шляхи подолання кризової ситуації зоопарку, оскільки смертність тварин тут перевищила усі допустимі норми у десятки разів. Міжнародні експерти надаватимуть фахові рекомендації для вступу Київського зоопарку до Міжнародної організації зоопарків і акваріумів (IAAZ) за умов, якщо стандарти утримання тварин будуть відповідати міжнародним нормам.

03-03-2008 17:25 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1204557914.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua