першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Прокуратура проти Київради: перше судове засідання по Жуковому о

05-03-2008 14:57 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1204721824.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сьогодні о 12.20 в Господарському суді м.Києва відбулось перше засідання по справі щодо заказника «Острів Жуків».

Нагадаємо, що 22 серпня 2007 року Київська міська рада скоротила площу найбільшого і найціннішого заказника у м.Києві – «Острів Жуків». Після активної громадської кампанії протесту проти цього рішення Прокуратура м.Києва подала протест на це рішення, втім Київрада його проігнорувала.

І ось, нарешті, Прокуратурою м.Києва таки подано позов до Господарського суду м.Києва з головною позовною вимогою скасувати злополучне рішення Київради.

Сьогодні, 5 березня відбулось перше засідання по цій справі. Особливих результатів наразі немає. До справи долучено в якості третіх осіб на боці прокуратури Управління охорони навколишнього природного середовища у м.Києві а на боці Київради – Головне управління архітектури, містобудування та дизайну міського середовища.

До суду планує долучитись і ряд громадських природоохоронних організацій.

Наразі назначено наступне слухання по справі на 31 березня.

Відео засідання можна переглянути тут:
http://www.youtube.com/watch?v=cgrj9v9_GJw

05-03-2008 14:57 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1204721824.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua