першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Даша Малахова, «Картата потата» та ЕМПіК

05-03-2008 15:24 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1204723477.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

7 березня 2008 року о 18:00 в салоні ЕМПіК, ТЦ «Піраміда» (знаходиться за адресою: вул. Мішуги, 4, ст. м. Позняки) відбудеться автограф-сесія та презентація книги Даші Малахової «Картата потата: Кулінарний щоденник».
Знаменита ведуча не менш відомого шоу «Картата потата» народилися в Києві на Подолі. У 11 років Даша вперше вийшла на сцену, зігравши головну роль у постановці свого батька – театрального режисера Віталія Малахова. Майже 10 років прожила за кордоном. Навчалася Даша у Великобританії в Королівському коледжі музики та драми на курсі Ентоні Хопкінса.
Нещодавно Даша повернулася з Великобританії. Незважаючи на престижну театральну освіту та ранню акторську кар'єру, не уявляє свого життя без кулінарії! Перша авторська українська кулінарна книга «Картата потата: Кулінарний щоденник» містить рецепти, котрі презентує Даша Малахова на телеканалі «Інтер» вже майже 2 роки. Ведуча шоу створювала книгу в співавторстві з головним редактором програми – Тетяною Сорокою. Книга оформлена яскравими фотографіями, містить словник спецій, поля для заміток, а найголовніше – рецепти.
Хіти програми підібрані за тематикою: «Рецепти на потім» (як правильно в домашніх умовах заморожувати продукти та готові страви), «Ранок», «М’ясо. Птиця. Дичина», «Риба» (річкова та морська та інші морепродукти), «Закуски. Салати» (незвичайні поєднання звичайних продуктів), «Супи», «Соуси», «Гарніри» та багато інших. Кожний рецепт написаний як маленька історія. В один із заключних розділів увійшли підказки авторів: які комбінації страв і з якого приводу краще подавати.
За словами Даші, всі рецепти, якими вона поділиться з телеглядачами, нею вже випробувані, до того ж, майже щодня вона ходить в один з київських ресторанів до знайомого шеф-повара – допомагати, а одночасно й відпрацьовувати свої навички.
Ведуча кулінарного шоу впевнена: немає людей, які не вміють готувати. Є ті, хто просто лінується або боїться. І дарма! Приготування їжі – чудовий засіб самовираженя, що робить жінок більш жіночними, а чоловіків - шляхетними.
Готуйте смачно з Дашею Малаховою!
Книгу можна придбати в мережі магазинів ЕМПіК та БУКВА

05-03-2008 15:24 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1204723477.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua