першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: "покарані" представники прокуратури знущаються й

06-03-2008 12:53 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1204800792.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Від них вимагають оговорити себе та голову профспілки та погрожують судами за адміністративні правопорушення. Тяжкохвору, інваліда 2 групи Н.Довбиш Н.М.(рак 3 ступеня) тримали тривалий час на ногах на прохідній ГУ УМВС, бо слідчий Значенко десь раптово зник, а дозволити вийти, крім нього, ніхто не мав права. Таке нелюдське поводження з боку оперуповноваженого УБОЗу Передерія з жінкою-інвалідом похилого віку говорить про низький стан виховної роботи серед працівників міліції. Крім того, слідчий Значенко на громадян, які злочинів не скоювали, кричав, називав їх злочинцями. Очевидно, на днях профспілковцям в черговий рах підкинуть зброю чи наркотики. Таке вже було. Закон поки що в Полтавській області не діє.

06-03-2008 12:53 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1204800792.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua