першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: активістів "Солідарності" знову катують

06-03-2008 17:18 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1204816684.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Про це повідомлено в листі начальника відділу Генеральної прокуратури України Сініцина В. ще 28.02.2008, але ст.слідчий відділу з особливо важливих справ ГУ МВС України в області Значенко С.В.відмовився закрити кримінальну справу за ст.6 п.2 КПК України, як про це повідомлено в листі з Генпрокуратури, він відмовився повернути вилучені 3 профспілкові комп"ютери. заявивши, що їх розібрали в прокуратурі області на запчастини, а вилучені гроші невідомо де зникли. Разом з працівником УБОЗу Передерієм слідчий, застосовуючи психологічний тиск кричав, ображав, називаючи профактивістів злочинцями та погрожував вілвезти на автомобілі до суду за наче б то скоєне адміністративне правопорушення. Раніше Бендрик погрожував підкинути Волошину зброю та наркотики, щоб не закривати кримінальну справу. Більше години знущалися "правоохоронці" над людьми похилого віку, серед яких тяжкохвора, інвалід 2 групи (3 ст.раку). На прохідній профактивісти тривалий час вимушені були стояти, поки їх випустили. Це ще раз підтверджує, що в Полтавській області діє МАФІЯ, що злочинними угрупуваннями керують працівники прокуратури та УБОЗу. Саме вони роз"їжджають на дорогих авто вартістю в 350 500 тисяч доларів.

06-03-2008 17:18 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1204816684.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua