першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка: знущаються над жінками в міліції й на 8 Березня

07-03-2008 06:33 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1204864390.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

застосовуючи психологічний тиск та нелюдське поводження до людей похилого віку,змушували зізнатися в скоєнні злочину, відмовили в адвокаті та склали протокол про наче б то скоєне адміністративне правопорушення. Тяжкохвору на 3 ст. раку, інваліда 2 групи 55-річну Наталяю Довбиш змусили тривалий час стояти, не випускаючи з території УБОЗу. На невинуватих громадян слідчий Значенко кричав, обзивав злочинцями, погрожував, залякував та заявляв, що нікого не боїться і буде робити з профактивістами все, що йому заманеться. Щоб підтвердити свої, наче б то законні дії "убозівець" Передерій за вказівкою заст.начальника УБОЗ Бендрика завів до кабунету, двох студентів фізмату педуніверситету. Студенти нічого не підписували, а міліціонери заявили, що це поняті і вони підпишуть все, що завгодно, бо працюють позаштатними працівниками УБОЗу. Не отримавши бажаного "зізнання в скоєнні злочину", міліціонери не випускали з території УБОЗ затриманих тривалий час. Шановний пане Міністре, ми ж просили Вас припинити знущання над жінками хоча б на 8 Березня!

07-03-2008 06:33 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1204864390.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua