першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка: атака на обласний медіа-клуб

10-03-2008 14:31 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1205148716.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Чиїх це рук справа? Безумовно тих, проти кого борються громадські організації. Найбільш корумпованими на думку громадян Полтавської області якраз і є органи прокуратури, міліції та суду. Чи вдасться "розкрити" цей злочин - побачимо. Адже викрадено диктофон, фотоапарат, модем тощо. Все обладнання використовувалось в заходах по протидії корупції. Той, хто викрав його в обласному медіа-клубі, добру послугу надав корумпованим чиновникам. Догадайтеся, хто ж організував крадіжку майже в самому центрі Полтави громадської організації? Невже прості злодюжки наважились викрадати майно з проникненням до приміщення. Це тяжкий злочин і покарання за такий злочин досить серйозне. Тому й сумніви великі в людей.. Думаємо, що прикривали злочинців інші злочинці, очевидно, в міліцейських погонах.

10-03-2008 14:31 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1205148716.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua