першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Сам себе ретельно перевірив...

12-03-2008 00:40 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1205271639.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Той факт, що контрольовані міською владою засоби масової інформації цілковито уникають опублікування матеріалів з позитивним ставленням до національно-визвольних змагань із московським окупаційним режимом, є річчю очевидною. Численних кореспондентів цих видань "не цікавить" жоден із когорти учасників націоналістичного підпілля, що доживають віку в нашому місті.

Отож, влада порозвішувала по своїх кабінетах зображення прапора, в ім'я якого проливали свою кров повстанці, глибоко зневажаючи людську гідність останніх.

На цю обставину звернула свою увагу активна просвітянка п.Валентина КРИВДА і телеграмою на адресу облдержадміністрації поскаржилася на відсутність таких публікацій, оцінюючи це як результат заборони з боку міського голови. Керівництво ж облдержадміністрації замість того, щоб здійснити серйозну перевірку стану виконання Указу Президента України №879/2006 "Про всебічне вивчення та об'єктивне висвітлення діяльності українського визвольного руху та сприяння процесу національного примирення", в традиціях замшілого чиновництва, переслало телеграму для реагування… Володимиру ШТЕЛЬМАХУ, головному редактору газети "Червоний гірник", засновником якої є Криворізька міська рада. Ну, то як редактор заснованого міською радою видання мав оцінити ставлення міського голови до цієї важливої проблеми? А дуже просто: "Шановна пані Кривда! Ваша телеграма в облдержадміністрацію, в якій ви (з малої літери – М.К.) твердите про заборону міським головою м. Кривого Рогу публікацій певних (добре, хоч не "непевних" – М.К.) матеріалів в газеті "Червоний гірник", цілковито не відповідає дійсності".

Від себе додам, що в листі редактора прикладів публікації "певних" матеріалів не наводиться.

Микола КОРОБКО,
Голова Криворізького міського об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Тараса ШЕВЧЕНКА.

12-03-2008 00:40 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1205271639.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua