першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Стів Ротер відвідав ЕМПіК

12-03-2008 16:48 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1205329708.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Стів та Барбара заснували громадську організацію «Lightworker» (Працівник Світла), де з допомогою добровольців та персоналу, працюють над тим, щоб прививати насіння власного набуття сили на глобальному грунті. Надзвичайні гості відвідали 31 січня салон ЕМПіК (ТЦ «Піраміда», вул. Мішуги, 4). Цього дня до магазину завітали міжнародні автори, спікери, лідери семінарів, Стів та Барбара РОТЕР. Подорожуючи по світу, вони проводять семінари, діляться з людьми унікальними знаннями та любов’ю, що переповнює їхні серця. Стів та Барбара заснували громадську організацію «Lightworker» (Працівник Світла), де з допомогою добровольців та персоналу, працюють над тим, щоб прививати насіння власного набуття сили на глобальному грунті.
Стів Ротер – всесвітньо відомий лектор, духовний наставник, засновник методики «Духовної Психології» та автор світових бестселерів езотеричної літератури. Барбара завжди допомагає йому і є надійною опорою в усіх починаннях Стіва.
Зустріч в салоні ЕМПіК проходила в надзвичайно теплій атмосфері – Стів постійно жартував, що допомагало відвідувачам краще сприймати інформацію. Адже відомо, що коли людина посміхається – вона забуває про свої проблеми та негаразди. Вільно спілкуватися з гостями допомагав Стіву та Барбарі професійний перекладач, але це не могло зіпсувати піднесеного настрою, який панував в магазині ЕМПіК. Усміхнені обличчя, сяючі очі, заворожуюча атмосфера спокою та тепла. Не одну сльозу можна було помітити в очах присутніх, яка просилася вирватися назовні і дати волю почуттям, що переповнювали серце.
«Ми володіємо силою, яка дозволяє нам створювати таку реальність, якою ми хочемо її бачити. Все, що необхідно зробити – просто згадати про існування цієї сили та знайти спосіб для її застосування» - так промовляв Стів до присутніх.
Стів багато розповідав про себе та своє перевтілення. З його уст лунали слова, які зворушували усіх до глибини душі. Навіть ті особи, які далекі від теми ізотеричної літератури затримували свій рух, щоб дізнатися більше, як не дивно, про самих себе. Гість говорив дуже доступною мовою та водночас його слова змушували задумуватись над сенсом власного життя. Для когось, можливо, важко було сприймати інформацію, якою хотіли поділитися з усіма присутніми Стів та Барбара Ротер, але, безперечно, ця зустріч для багатьох стала поштовхом до духовного розвитку та внутрішнього самовдосконалення.
Звертаючись до відвідувачів салону ЕМПіК, Стів говорив про те, що настав час нового етапу в історії еволюції суспільства – від принципу «слідуй за лідером» до поняття «слідуй за собою». Надзвичайно тепла зустріч, надзвичайні емоції та позитивний заряд енергії, які йшли від цієї пари, справили незабутнє враження на присутніх.
Багато з присутніх отримали відповіді на непрості для кожного запитання, як жити в злагоді із собою та власними інтересами. Зустріч продовжувалася майже до закінчення робочого дня салону ЕМПіК. На закінчення Стів та Барбара підписали книги для своїх шанувальників з індивідуальним посланням для кожного.
Подружжя Ротер проживає в Лас-Вегасі (штат Невада), де разом працюють в любові та несуть всім світло та духовну енергію.

Мережа ЕМПіК висловлює щиру подяку «Промицентр» та видавництву «Софія» за сприяння в організації зустрічі.

12-03-2008 16:48 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1205329708.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua