першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

«ПРИПИНІТЬ НАСИЛЬСТВО У ТИБЕТІ !»

17-03-2008 14:00 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1205751629.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Всі небайдужі, прийдіть у вівторок 18.03.2008 на 12-00 до посольства КНР в Києві і висловіть свій протест насильству у Тибеті! Трагічна схожість доль наших народів дає можливість українцям відчути солідарність з тибетцями.

Останні події в Тибеті демонструють глибоку незгоду, яку почувають тибетці до політики Китаю. Сорок дев'ять років тибетці чекають повернення свого духовного лідера Його Святості Далай-лами XIV на батьківщину. Пекін не хоче прислухатися до голосу тибетського народу і світової спільноти. Лідери багатьох країн неодноразово закликали китайське керівництво до мирного рішення " тибетського питання " шляхом переговорів з представниками Його Святості Далай-лами XIV.

Натомість Китай останні два роки вводив нові обмеження на свободу віросповідання, підсилював пропаганду, направлену проти Далай-лами, збільшував число етнічних китайських переселенців в ТАР (Тибетський Автономний район). Все це привело до хвилі протестів усередині і поза Тибетом.

Зараз надходять повідомлення про грубі придушення мирних демонстрацій в різних частинах Тибету, про сотні заарештованих і десятки вбитих. Повідомляється про розстріл протестуючих ченців і студентів. Ми не можемо стояти осторонь, коли гинуть люди. Закликаємо всіх учасників конфліктів до ненасильства:

1. Китай повинен негайно зупинити свій наступ на демократію, відвести війська і сили безпеки, відпустити затриманих і дозволити мирний протест. Ми звертаємося до нашого уряду підтримати ці вимоги.

2. Уряд повинен підтримати звернення Далай-лами до ООН відправити незалежних спостерігачів до Тибету щонайшвидше.

3. Китай повинен негайно дозволити в'їзд іноземних журналістів у всі області Тибету (ТАР і історичні тибетські області Гансу, Цинхай і Сичуань).

ПРИПИНІТЬ НАСИЛЬСТВО У ТИБЕТІ!

Дата: 18.03.2008 (вівторок)
Час: 12:00 – 14:00
Місце: м. Київ, вул. Грушевського, 32 біля посольства КНР
Контакти: тел. 8 /093/ 3297760 savetibet@ukr.net Олег Ткаченко
www.savetibet.org.ua

Відень акція протесту.jpg

17-03-2008 14:00 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1205751629.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua