першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведько: захоплення майна МОЗ!

18-03-2008 20:59 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1205863195.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ЗВЕРНЕННЯ
Повідомляємо про рейдерське захоплення землі державного Спеціалізованого санаторію Міністерства охорони здоров’я України «Приморський» ( далі - санаторій ), та інші незаконні втручання у його діяльність шляхом дій протиправного, протизаконного характеру з метою порушення нормального функціонування цього спеціалізованого медичного закладу.
Група осіб Морару А.А. –депутат Білгород-Дністровської районної ради народних депутатів, Халак Ю.С. – секретар Приморської сільської ради, Яловенчик М.Я. –голова Приморської сільради Білгород-Дністровського району Одеської області, громадянка Шешегова Л.Г. за підтримки невідомих осіб, інспектор районного відділу земельних ресурсів Майстро С.В. вчиняють різні дії з метою перешкоджання роботі санаторію, порушенню порядку його нормального функціонуванні, з метою захоплення майна (що є вірогідно ознакою рейдерського захвату землі, що належить на праві постійного користування санаторію на підставі державного акту на право постійного користування землею серія І-ОД № 004275 при відсутності волі власника в цьому процесі).
15, 18 березня 2008 року вказані особи роблять численні спроби захопити належну санаторію земельну ділянку шляхом вилучення її з землекористування, всупереч встановленого порядку і без підстав. Ці спроби носять явно спланований характер, робиться все наспіх, без оформлення протоколів засідань земельних комісій, без розгляду документів, шляхом неодноразового призначення без достатніх підстав позачергових сесій Селищної Ради.
Всі ці дії носять явні ознаки корумпованості вказаних осіб.
12 березня 2000 року санаторію «Приморський» (с. Курортне, Білгород-Дністровського району, Одеської області) було видано Приморською сільською Радою народних депутатів Білгород-Дністровського району Одеської області державний акт на право постійного користування землею загальною площею 150, 6279 га. для обслуговування будівель та споруд відповідно до рішення сесії Приморської сільської Ради народних депутатів від 22.08.2000 року № 343-ХХІІІ.
Таким чином санаторій «Приморський» є належним землекористувачем зазначеної земельної ділянки, згідно до вимог діючого Земельного кодексу України, його право на постійне користування земельною ділянкою, що була надана згідно державного акту серія І-ОД № 004275 є непорушним.
Але на сьогоднішній день на землі, що належить санаторію «Приморський» на праві постійного користування знаходяться сторонні землекористувачі, а саме:
- База відпочинку «Нерудник» - АТ «Неметмаком»;
- База відпочинку «Приморська» ;
- База відпочинку «Смерічка»- ТОВ «Електромонтаж»;
- База відпочинку «Гірник» - ПП «ТУР-СК»;
- База відпочинку «Яловени» - ДП «Комбінат якісних вин «Милештий Мичь»;
- База відпочинку «Дельфін»- СПД-ФО Грабіна Л.І.;
- Бар «Лагуна» - СПД –ФО Пантелеєва С.І., та інші,
У перелічених баз відпочинку не має документів, що засвідчують право власності або право постійного користування землею, на якій розташовані їхні бази, а також не у всіх є документи, що посвідчують право власності на об’єкти нерухомого майна, оскільки, всі перелічені бази відпочинку були збудовані шляхом самочинного будівництва, без отримання будь-яких дозволів та погоджень згідно до чинного архітектурно-будівельного законодавства України.
Але Голова Приморської селищної Ради Яловенчик М.Я. всупереч законному порядку отримання правовстановлюючих документів на будівлі та споруди баз відпочинку видає їх власникам свідоцтва про права власності на вказані об’єкти будівництва не перевіривши, взагалі, чи є у останніх підстави для отримання такого роду документів.
Керівництвом санаторію «Приморський» неодноразово направлялися листи на адресу власників самочинно збудованих об’єктів нерухомості, що знаходяться на території санаторію з проханням звільнити самовільно зайняті земельні ділянки, що належать санаторію на праві постійного користування та усунути перешкоди у користуванні землею, а також зверталися з прохання про допомогу до голови Приморської селищної ради, але до цього часу все залишається, як було.
На теперішній час власники самочинно збудованих об’єктів нерухомості (баз відпочинку) визнають право власності на самочинно збудовані об’єкти через суд, при цьому вони все ж таки не мають права знаходитися на земельній ділянці, що належить санаторію, на праві постійного користування і таким чином порушують права санаторію на безперешкодне користування земельною ділянкою, а також зазначені протиправні діяння мають ознаки злочину передбачені ст. 1971 КК України.
Фактично, земельні ділянки на яких зараз розташовані бази відпочинку, були захоплені власниками цих баз, заручившись при цьому підтримкою Приморської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області, оскільки, саме головою Приморської сільради було введено в дію таку форму надання в оренду земельної ділянки, яка повністю, по своїх суті суперечить чинному земельному законодавству України, як «тимчасова угода на право тимчасового користування землею на умовах оренди». За умовами такої угоди Орендареві землі Приморською селищною радою Білгород-Дністровського району передається у тимчасове користування на умовах короткострокової оренди земельна ділянка, яка вже знаходиться на праві постійного користування у санаторію «Приморський», згідно до державного акту серія І-ОД № 004275 навіть, без повідомлення останнього.
Дії голови Приморської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області не мають жодної законної підстави для їх вчинення та не має норм земельного законодавства, які б передбачали таку форму укладення договорів оренди на земельну ділянку, як тимчасова угода на право тимчасового користування землею, що знаходиться на праві постійного користування у іншого землекористувача.
Даний факт є грубим порушенням прав землекористувача санаторія «Приморський» і це підтверджується Постановами Одеського апеляційного господарського суду від 23.10.07 року по справам № 26/234-07-4953, № 26/233-07-4952, № 26/232-07-4951, що залишені в силі постановами ВГС України від 22.01.2008 року по цим справам..
Незаконні дії Приморського Селищного Голови підтверджені численними судовими рішеннями, але органи прокуратури не реагують.
На теперішній час земля знаходиться у постійному користуванні санаторію «Приморський» і до компетенції сільради, щодо землі, що є у постійному користуванні санаторію, згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» належить координування діяльності, здійснення контролю за використанням та охороною земель комунальної власності, додержанням земельного та екологічного законодавства, виконує управлінські функції по охороні та раціональному використанні землі, рада здійснює землевпорядкування, здійснює контроль за використанням земель, інформує населення про стан та рух земельних ресурсів та інші дії, що не впливають на порушення прав належних землекористувачів, а не навпаки.
З огляду на вищевикладене, в діях голови Приморської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області вбачаються ознаки протиправних дій, що переслідуються в установленому кримінальним законодавством порядку але жодні відповідальні органи –СБУ, прокуратура, Міністерство охорони здоров’я України належним чином не реагують, що може привести до значних збитків державі що неможливо буде виправити.
Будемо дуже вдячні за любу допомогу в захисті майнових інтересів держави від цього рейдерського захоплення!
Громадський Комітет «Корупція-СТОП!»

18-03-2008 20:59 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1205863195.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua