першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Онопенка: член Ради Суддів України проти борців з корупцією

19-03-2008 09:33 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1205908439.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На дошках оголошень про розгляд справ постійно повністю не заповнюється перша графа, а саме: не вказується суддя першої інстанції, а назва суду вказується. Коли б прізвище судді першої інстанції було вказане, то всі б побачили, що найбільш "підозрілі" на наявність корупційних дій справи розглядають одні й ті самі судді і в апеляційній інстанції, і в суді першої інстанції. Тобто суддя першої інстанції заздалегідь знає, хто з суддів апеляційного суду буде доповідачем при перегляді справи і тому може прийняти найабсурдніше рішення. Чому член Ради суддів України, голова апеляційного суду Віталій Оніщенко намагається приховати зв"язок між суддями обох інстанцій нам доводиться лише здогадуватись, бо в своїх відповідях на запити "Солідарності проти судової корупції" він амбітно, на нашу думку, просить не втручатись в роботу суду. Моя фортеця - що хочу, те й ,,, Полтавська профспілка "Солідарність" разом з Полтавським обласним медіа-клубом намагається ось вже протягом майже двох років протидіяти корупції в судах, намагається зробити роботу суддів більш прозорою, але чиновники від суддівської гілки влади зайняли чітку позиції протидії, а не співпраці з громадськістю.

19-03-2008 09:33 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1205908439.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua