першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для МНС: небезпека від вождя світової революції

23-03-2008 08:54 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206251646.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

З під кам"яних плит, якими викладено доріжки навколо пам"ятника Леніна в Полтаві ще тиждень тому забило джерело. Спочатку двірники мітлами розганяли воду, але зараз вже впоратися з водою таким способом не можуть.

Влада в місті не помічає цього унікального явища. Вона готується до відзначення 300-річчя Полтавської битви. Вулиці обласного центру в ямах та канавах, повсюди стоять калюжі, пішоходів, як і кілька століть тому, транспортні засоби оббризкують брудною водою з калюж. Звичайно автомобілі створюють більші незручності, ніж вози та брички в минулому. Але ж нехай всі полтавці відчують незручності від поганих доріг, як і 300 років тому. Одна справа подивитись гру-бій військ, інша - відчути на собі подих тієї епохи.

23-03-2008 08:54 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206251646.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua