першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Секретаріат Президента задавив місцеве самоврядування у Броварах

24-03-2008 16:05 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206363913.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Секретаріат Президента, покриваючи головного корупціонера Броварського району, задавив місцеве самоврядування у Броварах

Села Броварщини повстали проти масового розкрадання державних земель у селян, які потерпають від свавілля місцевої влади.
За останній час були зроблені численні звернення селян до правоохоронних органів, прокуратури, секретаріату Президента України, народних депутатів з вимогою розслідувати незаконні оборудки з землями громад із державного запасу, численними фактами залякування селян, переслідування, побиття активістів району з боку посадових осіб районної влади.
В результаті голова Броварського району був тимчасово відсторонений. Розпорядженням Президента України від 18 лютого 2008 року створена комісія для проведення службового розслідування невиконання М. Діденком службових обов'язків на чолі з Безсмертним Р.П., заступником Голови Секретаріату Президента України.
Одночасно ті самі факти перевіряли УБОЗ та прокуратура Київської області.
Згідно результатів перевірок, МВС та прокуратура підтвердили більшість фактів зловживання, корупції та розкрадання державних земель посадовими особами Броварського району на загальну суму, що перевищує 2 млрд. гривень.
У той же час комісія для проведення службового розслідування невиконання М. Діденком службових обов'язків за результатами проведеного службового розслідування невиконання службових обов'язків М. Діденком не виявила, отже М. Діденка було поновлено на посаді.
У відповідь на це громадяни сіл Броварського району об’єдналися у Форум порятунку Броварщини для спільної протидії корупції та захисту своїх громадських та людських прав.

Форум відбувся 22 березня 2008 року. Але не у приміщенні МКЦ «Прометей» м. Бровари, а надворі, перед приміщенням культурного центру. За даними джерела (депутатів Броварської міської ради), окремі представники Секретаріату Президента тиснули на міську владу Броварів, з вимогою зірвати Форум Порятунку Броварщини. В результаті, незважаючи на наявність договору оренди, квитанції про сплату за оренду великого залу МКЦ «Прометей» на 3 години, вивішеного розпорядку проведення заходів за підписом директора «Прометея» - Добробабенка Ю.В., де чітко значилось, що з 11.00 – 14.00 має відбутись Форум громад сіл Броварського району, двері залу не відчинили. Начальник відділу культури м. Бровари – Багмут Н.А, яка була присутня при даних подіях, мотивувала відмову відкрити приміщення рішенням виконкому м. Бровари. При цьому не показала ні одного документу, який би це підтверджував. І майже 400 учасників форуму були змушені стояти надворі. Але незважаючи на це, Форум Порятунку Броварщини відбувся.

На форумі були присутні представники 16 територіальних громад Броварського району.
Під час форуму були оприлюднені конкретні факти корупції та зловживання, які вже доведені та ще розслідуються правоохоронними органами та прокуратурою Київської області.
Також було створено Громадську Раду Броварщини, в яку ввійшли представники 16 присутніх громад, а саме такі села, як: Красилівка, Требухів, Княжичі, Літки, Літочки, Калинівка, Скибин, В.Димерка, Семиполки, Мокрець, Заворичі, Пухівка, Плоске, Калита, Русанів, Погреби.
Організатори Форуму – громадсько-політична газета «Помаранчева Варта» планують подати позови до суду на дії керівництва МКЦ «Прометей» та Броварського міського відділу культури.

Є фото та відео матеріал проведення Форуму порятунку Броварщини.

Цікавий факт. За інформацією довіреної особи кандидата у Президенти Ющенка В.А. у Броварському окрузі (ТВО № 98) Кравця Ю.Г., у вересні 2003 року, за часів керування Кучми Л.Д., великий зал МКЦ «Прометей» був безперешкодно наданий для проведення Форуму демократичних сил в підтримку Ющенка В.А. Натомість 22 березня 2008 року, при Президентові Ющенку, відбувся ганебний факт порушення демократичних прав і свобод мешканців Броварського району.

Оргкомітет Форуму порятунку Броварщини

24-03-2008 16:05 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206363913.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua