першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Даша Малахова, «Картата потата» та ЕМПіК

25-03-2008 17:22 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206454922.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

7 березня 2008 року о 18:00 в салоні ЕМПіК, ТЦ «Піраміда» (знаходиться за адресою: вул. Мішуги, 4, ст. м. Позняки) відбулася презентація книги «Картата потата: Кулінарний щоденник».
Перша авторська українська кулінарна книга містить рецепти, які презентує Даша Малахова – знаменита ведуча не менш відомого шоу «Картата потата», що виходить на телеканалі «Інтер» вже майже 2 роки. Даша створювала книгу в співавторстві з головним редактором програми – Тетяною Сорокою. Книга оформлена яскравими фотографіями, містить словник спецій, поля для заміток, а найголовніше – рецепти.
«Свою першу страву я приготувала у вісім років, коли до батька приїздили його партнери із Фінляндії. Тоді я вирішила здивувати гостей українським супом із галушками, – розповідає Даша. – Галушки були нормального розміру, але переборщила з содою, то ж вони роздулись і стали величезними, як сніжки. Довелося мені з батьком запрезентувати цю страву, як галушки із підливою, оскільки для юшки в страві практично не залишалося місця».
Енергійна Даша та щира Тетяна швидко знайшли спільну мову з шанувальниками кулінарного мистецтва. Зустріч відбувалася напередодні свята 8 березня, то ж чоловіків цікавили рецепти страв, які б вони могли самостійно приготувати для своїх прекрасних половинок. Тема виявилася дуже цікавою і актуальною, адже з приготуванням їжі всі мають справу щодня.
Не тільки кулінарна тема цікавила відвідувачів ЕМПіК, - багато питань торкалися теми проживання Даші за кордоном, а саме у Великобританії. Ведуча кулінарного шоу розповіла, що майже 10 років прожила за кордоном, навчалася в Королівському коледжі музики та драми на курсі Ентоні Хопкінса, але, незважаючи на престижну театральну освіту та ранню акторську кар'єру, не уявляє свого життя без кулінарії!
Ведуча кулінарного шоу впевнена: немає людей, які не вміють готувати. Є ті, хто просто лінується або боїться. І дарма! Приготування їжі – чудовий засіб самовираження, що робить жінок більш жіночними, а чоловіків - шляхетними.
ЕМПіК дякує за сприяння в організації зустрічі видавництву «Махаон-Україна», телеканалу «Інтер». та особисто Даші Малаховій і Тетяні Сороці.

Прес-служба ЕМПіК
www.empik.ua
info.empik@empik.ua

25-03-2008 17:22 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206454922.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua