першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

«Бумбокс» в Донецьку перевершив самого Миколу Баскова

26-03-2008 15:04 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206533065.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На прес-конференції журналістів передусім хвилювало мовне питання. Хлопці розповіли, що недавно відіграли масштабний тур концертів в Росії, і ніяких проблем з мовою в аудиторії не виникало. «Будемо відвертими, це штучна проблема, яку роздмухують лише в Україні. В нашому репертуарі лише 4 російськомовних пісні, вони стали своєрідним респектом нашим російським друзям» - пояснив лідер групи Андрій Хливнюк. «Там люди кажуть те саме, що й тут, тільки російською,» - додав гітарист Андрій "Муха" Самолов.

Лідер «Тартака» Сашко Положинський, відвідавши Донецьк, виказав побажання побачити «Бумбокс» на Євробаченні наступного року. Самі ж музиканти не дуже прагнуть туди потрапити. «Тільки якщо будуть сильно прохати. А це хба чимось відрізняється від звичайного концерту»? – поставив скоріше риторичне питання Хливнюк.

На питання, який трек є найхітовішим, без вагань відповів Андрій: «Найхітовіший – з нового альбому, а, взагалі-то, це «Yesterday», звісно». Колег по шоу-бізнесу «Бумбокс» ненавидить, це, звісно, жарт, адже хлопці намагаються зі всіма знаходити компроміс та товаришувати. Найбільше люблять «Крихітку Цахес», «Димну суміш», до інших виконавців також ставляться прихильно.

- Чим ви берете публіку? – поцікавився хтось із журналістів, на що лідер гурту трохи із роздратуванням відповів: «Ми нікого нічим не беремо. Нас часто питають, коли ж ми станемо попсовими. Коли почнемо замислюватися, кого і чим беремо. Ми просто робимо те, що нам подобається».

Сам виступ (фото можна переглянути на http://ngo.donetsk.ua/pubjourn/art113)пройшов емоційно та живо, артистизм всіх учасників гурту та повна віддача захоплювали навіть тих, хто почув їхню музику вперше. На прес-конференції Андрій Хливнюк зауважив: «Концерт – це не свято, це життя, вибачте за високопарність», правдивість цього твердження можна було відчути в наелектризованому повітрі. Хіт «Вахтерам» соліст, не позбавлений почуття гумору, перейменував у «Шахтерам», а коли шанувальники подарували йому букет троянд, іронічно зауважив: «Коля Басков би позаздрив».

Олена Федоренко, спеціально для NGO.DONETSK.UA

fot_113_1495818494.jpg

26-03-2008 15:04 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206533065.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua