першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

90-ті повертаються: донецькі каски знову стукатимуть у Києві

26-03-2008 15:11 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206533481.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Якщо Міністерство вугільної промисловості та уряд не вживуть кардинальних заходів щодо вирішенням проблем шахтарів, то останні вже у квітні проведуть акцію протесту у Києві.

«Я знаю настрій шахтарів, він жорсткий. Якщо по закінченні конференції міністерство та уряд не вживуть відповідних заходів, то шахтарі будуть змушені виїхати до Києва та провести акцію протесту. Їх просто довели до такого стану. Це вимушена міра», - підкреслив голова ЦК профспілок працівників вугільної промисловості України Віктор Турманов, передає «УРА-Інформ.Донбас».

За його словами, на профспілковій конференції був присутній заступник міністра вуглепрому Михайло Скляров. «Він все почує та передасть міністру. І ми сподіваємося, будуть вжиті відповідні заходи», - відзначив лідер профспілки.

Шахтарі рекомендують міністру вугільної промисловості пану Полтавцу провести спеціальну колегію, де намітити заходи з подальшої роботи шахтобудівної галузі. «У нас підготовлено проект щодо капітельного будівництва, ми готові, як депутати (Турманов є депутатом ВР – ред.) узяти це за основу. І щоб цей закон було прийнято Верховною Радою. Ми хочемо, щоб уряд Юлії Тимошенко відновив роботу координаційної ради з врегулювання кризових ситуацій галузі», - підсумував пан Турманов.

http://www.ngo.donetsk.ua/

26-03-2008 15:11 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206533481.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua