першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Донецький дизайнер зробив взуття в стилі НАТО

27-03-2008 17:53 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206629627.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Доки політики вирішують, чи треба Україні вступати в НАТО, донецький дизайнер Ігор Зайцев висловився на цю ж тему мовою «от кутюр». Днями він завершив роботу над своєю новою колекцією взуття під назвою «НАТО».

У колекції лише дві пари білих жіночих чобіт на високих каблуках. Одна відображає Росію, інша - США. Державні прапори пан Зайцев розташував у верхній частині халяви. Але всю антинатівську задумку дизайнер заховав у дамській сумці із зоряно-смугастим стягом, — повідомляє «УРА-Інформ.Донбас».

«Подивіться, скільки смужок на прапорі США, - пропонує Ігор Зайців, показуючи на сумку. - Тринадцять. Що несе у собі це число? Відкрийте сумку - й ви відразу побачите».

Усередині жіночого ридикюля під прапором із зірками розмістився напис «НАТО». Із кожної літери абревіатури Північноатлантичного альянсу стікає червона фарба прямо до поряд розташованого контурного зображення Іраку та Сербії.

Таку саму модель сумки Ігор Всеволодович зробив й до чобіт із російським прапором. Правда, у середині дамського аксесуару з трикольором приховано інший сенс. Там позначено контури Росії, України та Білорусії. За словами пана Зайцева, це означає, що слов'янські держави повинні бути разом. Тоді все буде добре.

http://www.ngo.donetsk.ua/

27-03-2008 17:53 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206629627.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua