першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Луганських школярів навчать любити батьківщину

27-03-2008 17:57 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206629840.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У Свердловську у школі №9 вперше відбувся захід для старших класів під назвою «Патріотичне виховання», метою якого було – зменшити злочинність серед школярів. Допомогти досвідом роботи зі старшокласниками вирішили представники прокуратури, міліції, суду та воїни-інтернаціоналісти.

Від Свердловського об'єднання ветеранів Афганістану «Ташакур» школі подарували панораму Афганістану. «Хлоп'ята повинні знати, де воювали та гинули свердловські воїни», - зазначає голова «Ташакура» Микола Константинов.

Заступник прокурора Євген Баклагов розповів, що у 2007 році неповнолітні вчинили 68 злочинів, серед них 2 вбивства. Взагалі протизаконні дії відбувалися у стані алкогольного сп'яніння. Також збільшилися у школах крадіжки мобільних телефонів. Частенько працівники міліції стикаються з правопорушеннями на дискотеках. Там, без будь-якого контролю, підлітки можуть вживати спиртні напої, битися, — повідомляє ТРК «ВІД».

Ініціатори «Патріотичного виховання» планують продовжувати цю традицію. Найближчим часом подібні збори пройдуть не лише у школах, але й професійно-технічних учбових закладах міста.

http://www.ngo.donetsk.ua/

27-03-2008 17:57 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206629840.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua