першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Військові Донеччини завжди у повній бойовій готовності

27-03-2008 18:16 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206630980.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В Ясинуватському районі запобігали спробі захоплення блок-посту та військової частини. Солдати внутрішніх військ зробили це на очах у журналістів. Показові виступи відбулися напередодні професійного свята - Дня внутрішніх військ України, яке святкують сьогодні, 26 березня.

Група терористів захопила заручницю-журналістку та полишила місце. Для перехоплення злочинців бійці спецпідрозділу імітували дорожньо-транспортну ситуацію. Уявні потерпілі та група спецназу у білих медичних халатах - для приспання пильності. Це лише одне з показових навчань військових Східного територіального командування внутрішніх військ.

За словами генерал-майора Валерія Рудницького: «Внутрішні війська знаходяться у постійній бойовій готовності, та й тренування проходять дуже часто».

До речі, незалежно від контрактної або термінової служби всі солдати проходять повний курс молодого бійця (КМБ). Після вивчення теорії, на полігоні відпрацьовується фізична та вогняна підготовка, практичне виконання стрільби з різних видів зброї. Одне з основних завдань – злагоджена робота бойових підрозділів. Після проходження всіх етапів підготовки, військовослужбовці стрілятимуть бойовими патронами по рухомих мішенях. Журналісти теж мали змогу постріляти зі справжньої зброї, щоправда, по мішенях попадали рідко.

Автор: Наталя Некрасова, ТРК Юніон
http://www.ngo.donetsk.ua/

27-03-2008 18:16 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206630980.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua