першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Мер Донецька тусовався у нічних клубах міста

27-03-2008 18:17 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206631048.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Щоб подивитися, як відпочиває молодь, меру Донецька Олександру Лук’янченко довелося купувати квитки. До нічного клубу його привели робочі справи. Бо міський голова не на жарт стурбований вихованням підростаючого покоління.

«Я особисто перевірю, як відпочивають наші діти в розважальних закладах», - пообіцяв привселюдно міський голова. Сказав - зробив. Розпочати вирішив безпосередньо з місць скупчення молоді, — пишуть «Новости dn.ua».

У напарники Олександр Олексійович узяв начальника міськуправління МВС Віктора Дубовика. Крім того, до vip-ескорту мера увійшли підрозділи ДАІ, ОБНОН, фахівці дитячої кримінальної міліції та ОБЕП. Ця бадьора компанія й відправилася «відпрацьовувати» гламурні місця Донецька... У ніч із п'ятниці на суботу вищезгадані пани побували у таких місцях, як "Гараж" та "НЛО". До речі, щоб туди потрапити, пану Лук’янченко довелося купувати квитки. Так, при вході у "Гараж" він розщедрився на 50 гривень за заповітний пропуск. Таку ж операцію здійснив і його напарник Віктор Дубовик.

Молодь реагувала на мера під софітами по-різному, політично підковані брали автографи та із задоволенням фотографувалася, а ті, хто простіше, навіть не впізнавали чиновника, показували на Олександра Олексійовича пальцем та відверто дивувалася: "Дивіться, який дядько... Вже сивий, а теж відірватися не проти".

До речі, схоже, меру припав до душі смак нічних розваг. За словами Олександра Лук’янченка, найближчим часом він планує відвідати всі подібні заклади Донецька.

http://www.ngo.donetsk.ua/

27-03-2008 18:17 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206631048.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua