першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

На Луганщині проводять експерименти зі збереження енергії

27-03-2008 18:18 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206631116.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

20 березня в дитячому саду № 119 на кварталі Комарова розпочалася реалізація міні-проекту з впровадження експериментальних енергозберігаючих технологій під час ремонту будівлі, — повідомляє прес-служба Луганської міської ради.

Реалізація міні-проекту полягає у здійсненні ремонту зовнішнього покриття фасаду спальних та ігрових кімнат, а також крівлі з використанням теплоізоляційних матеріалів нового покоління.

«Проведення ремонтних робіт опалювальної системи в дитячому садку не врятувало ситуації. Через руйнування зовнішнього покриття (штукатурки) залізобетонних плит, а також зв'язки швів, стиків, перекриття у зимовий період відбувалося промерзання стін. Унаслідок чого для підтримки температури у спальних приміщеннях та ігрових кімнатах дитячого саду відповідно до санітарно-гігієнічних норм, доводилося використовувати додаткові прилади обігріву. Це також призводило до додаткових витрат у сплаті послуг теплопостачання. Вихід з ситуації, що склалася, лише один – ремонт зовнішнього покриття стін із використанням енергоізоляційних матеріалів, що дозволять не лише забезпечити тепло й затишок у будівлі, але й зекономити кошти на оплату енергоносіїв», - повідомила начальник управління освіти Луганської міської ради Валентина Кияшко.

За її словами, на сьогодні держава не забезпечує місцеве самоврядування в повному об'ємі фінансуванням делегованих їм повноважень за змістом соціальної сфери. Тому Луганська міська рада шукає всі можливі шляхи вирішення проблем, зокрема, залучаючи додаткові джерела фінансування.

http://www.ngo.donetsk.ua/

27-03-2008 18:18 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206631116.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua