першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Будинки донеччан опалять за рахунок териконів

28-03-2008 10:35 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206689704.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Будинки донеччан опалять за рахунок териконів

«Ви, донеччани, можете бути гордими за те, що ваша область є лідером та перша покаже, як треба економити ресурси», - заявив академік НАН України, професор Анатолій Долинський, — передає «УРА-Інформ.Донбас».

За його словами, регіональна програма працює з минулого року та розрахована на 5 років. Її виконання дозволить скоротити споживання газу на 30% за рахунок інших енергетичних ресурсів. Зокрема, як альтернативні джерела тепла будуть використані 100 шахтних териконів. Усього програма припускає впровадження «декількох десятків» нових технологій. Академік, зокрема, наполягає на індивідуальних теплових пунктах у багатоповерхових житлових будинках.

Він також додав, що пропоновані технології є загальновизнаними. «Все це за кордоном працює майже у повному обсязі», - резюмував пан Долинський.

http://www.ngo.donetsk.ua/

28-03-2008 10:35 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206689704.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua