першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Інвалідам Луганщини легше адаптуватися до суспільства

28-03-2008 10:36 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206689785.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У Ровеньківському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді допомагають людям з обмеженими фізичними можливостями.

Людям, які потрапили у таку складну ситуацію необхідний процес адаптації. У місті центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за допомогою ігрових програм розвиває творчі здібності дітей-інвалідів. Проводити виставки художніх робіт дітей з функціональними обмеженнями, — повідомляє «Ірта-FAX».

Найскладніше для них - знайти своє місце в суспільстві.

Батьки дітей-інвалідів вважають, що освіту вони повинні одержувати у звичайних школах. Адже спілкування у колективі підготує їх до самостійного життя. Упевненість у тому, що юнаки та дівчата не стануть ізгоями суспільства, значно полегшить реабілітацію інвалідів. У той же час навчить здорових людей з розумінням ставитися до чужого горя.

http://www.ngo.donetsk.ua/

28-03-2008 10:36 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206689785.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua