першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Золота молодь Донецька ховає номери в багажник

28-03-2008 10:37 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206689860.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Лише за дві години оперативно-профілактичного відробітку нічних клубів Донецька працівниками ДАІ затримано 39 чоловік за управління транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння.

За словами начальника міського управління міліції Віктора Дубовика, за годину до того, як ДАІ розпочало свою роботу «у нічних клубах відвідувачі починають приїжджати та виїжджати виключно на таксі», — повідомляє «УРА-Інформ.Донбас».

«ДАІ під'їжджає і за годину до клубу ніхто не під'їжджає на власних авто, і звідти ніхто не від'їжджає на власних машинах. Усі різко починають їздити на таксі, стають законопокірними. Але ми все розуміємо, там майже всівипивають, і у такому вигляді вранці роз'їжджаються. Іноді вночі катаються по місту між клубами», - підкреслив начальник міліції.

Крім того, за словами Дубовика, було затримано 15 осіб за управління транспортним засобом без номерних знаків. «Раніше перевертали (номери – ред.), а зараз взагалі їздять без знаків. Їх кладуть до багажника та їдуть відпочивати. Це у них вважається круто», - зауважив пан Віктор.

http://www.ngo.donetsk.ua/

28-03-2008 10:37 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206689860.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua