першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Жителі Красного Луча на шляху до лікарні потрапляють у ями

28-03-2008 10:38 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206689924.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Відрізок дороги завдовжки близько кілометра пацієнти міської лікарні у Красному Лучі називають справжнім випробуванням, якщо врахувати, що там на «Швидкій допомозі» провозять тяжкохворих.

На ремонт ям на дорозі у міському бюджеті грошей поки не передбачено. Останній раз ямковий ремонт до одного з найбільших лікувальних закладів міста, проводився, за словами головного лікаря Олександра Гелуненка, три роки тому, — повідомляє «Ирта-FAX».

Руйнування відбувається в основному за рахунок перевезення шламів та штибу з ГОФ імені «Вістей», а також комунікаційних ремонтних робіт у будинках приватного сектору. На багатократні звернення до міської влади співробітники лікарні відповіді так і не одержали.

Цього року поки не відомо, чи внесуть дорогу по вулиці Комсомольській у список тих, що підлягають ремонту. За різними підрахунками ремонт 1 кв. м дороги коштує 100 грн., півтора мільйона гривень, виділених містом для цих цілей у поточному році, досить для покриття лише 15 тис. кв. метрів, загальна протяжність доріг у Красному Лучі 285 км.

http://www.ngo.donetsk.ua/

28-03-2008 10:38 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206689924.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua