першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

На Донеччині оформлюватимуть закордонні паспорти за день

28-03-2008 10:40 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206690020.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Оформити закордонний паспорт можна за один день. У департаменті громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб МВС України вирішили перевірити, наскільки це можливо.

Сперечатися з департаментом з приводу експерименту у Донецькому обласному управлінні громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб не беруться. Проте, підкреслюють, далеко від столиці одержати закордонпаспорт за 1 день не реально, оскільки центральна база даних знаходиться у Києві. З досвіду роботи, про що добре знають у міліції, інформація передається не менше 3 днів.

Начальник обласного управління у справах громадянства, імміграції реєстрації фізичних осіб Володимир Малик, зокрема, сказав:«Терміни оформлення паспорту пов'язані з тим, наскільки швидко ми зможемо одержати інформацію про відсутність правових перешкод для виїзду громадянина за межі України. Тому терміни передачі коливаються. Реальний для оформлення паспорту 7 днів»

«Гальмує процес й доставка документу», - переконаний пан Володимир. Тому закордонпаспорт для донеччан поки у перспективі. Так, й охочих одержати «тижневий» документ побільшало.

Автор: Євгенія Дмитренко, ТРК «Юніон»
http://www.ngo.donetsk.ua/

28-03-2008 10:40 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206690020.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua