першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Громадські організації Донецька обмінялися демократією

28-03-2008 13:23 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206699831.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Представниця Фонду Європа XXI Оксана Паращук, поставила досить цікаві запитання учасникам фокус-групи «Проблема демократії та демократичних цінностей.

Як і очікувалося, представники третього сектору (громадських організацій), влади та журналісти відповідали досить цікаво. Серед численних запитань були й такі: Чи сформовано розуміння поняття «демократія» у суспільстві, що передбачає поняття демократичних цінностей, чи потрібні владі громадські організації та навпаки?

Так, зокрема, представник Молодіжного дибатного центру Андрій Донець сказав, що кожен розуміє демократію по-своєму, чіткого бачення немає. Голова Фундації локальних ініціатив Донеччини Олег Гришин у свою чергу, навів історичну паралель присутнім, щодо питання демократії та його розуміння. На думку О.Гришина, пересічний громадянин майже втратив будь-які економічні, політичні орієнтири. І казати, про те, що це демократія, неможна. «Наших дітей ніхто не вчив розрізнюванню «демократії», також немає відповідної державної політики щодо цього. Словом, хто що знайшов, той для себе так і визначив», — підсумовує пан Олег.

Представник Молодіжного центру зайнятості Олександр Биков, підкреслив: «Людина, є людина, і її права непорушні. І важко вирішити, що важливіше: окрема людина чи суспільство. А ці питання, на мій погляд, є взаємно доповнюваними», — акцентував пан Олександр. А щодо взаємодії влади, то на думку присутніх не треба бути з владою, і окремо від неї, бо тоді одні крайнощі гірші за інші. Потрібна саме золота середина. Та при цьому громадські організації не повинні бути лідерськими, які створює одна людина, вона ж і керує, управляє політикою організації, а як звільняється, то й громадська організація прикривається.

Автор: Олег Василенко
http://www.ngo.donetsk.ua/

28-03-2008 13:23 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206699831.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua