першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Дозвілля молоді Макіївки перебуває в центрі уваги

28-03-2008 13:32 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206700356.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

25 березня в юнацькій бібліотеці відбувся міський обмін думками працівників бібліотек міста "Дозвілля та культура молоді: проблеми в місті".

Сутність, особливості та форми організації роботи з молоддю в своїх виступах розкрили представники громадських організацій міста: інструктор з джиу-джитсу Центру виховання дітей та зайнятості молоді "Поток" Леонід Рубцов; член громадської організації "Молодь Макіївки" Михайло Науковець.

Провідний бібліотекар юнацької бібліотеки Ніла Крижанівська, бібліотеки ім. А. Беженової Неля Просольченко, завідувач бібліотеки ім. М. Лермонтова Олена Підборонова розповіли про роботу клубів за інтересами, які створено та працюють в бібліотеках, повідомляє відділ культури Макіївської міської ради.

Запропонована книжна виставка "Дозвілля та культура молоді", інформаційні довідки для бібліотекарів "Читацькі об'єднання у бібліотеці", два випуски "Гурток - це можливість реабілітації молоді", обговорення пропозицій, шляхом спільної подальшої роботи, обмін адресами та телефонами наблизили один до одного учасників круглого столу та спрямували на головне, як зацікавити молодь та надати їй можливість культурного дозвілля.

http://www.ngo.donetsk.ua/

28-03-2008 13:32 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206700356.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua