першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

«Всесвітня прем'єра» пісні Гуморини

28-03-2008 17:06 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206713195.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

«Всесвітня прем'єра» пісні Гуморини

1 квітня за старою доброю традицією в Одесі відбудеться ювілейне, 35-е свято гумору - «Гуморина-2008». Цього року організатори обіцяють ще більше жартів, розваг, відомих сатириків і веселощів.
Ізюминкою свята стане «Всесвітня прем'єра» пісні Гуморини, що відбудеться 1 квітня o 16:00 в Одесі на Дерибасівській. За задумом організаторів карнавалу, пісню хором будуть співати одесити і гості міста, що перебуватимуть на центральній та сусідніх вулицях. Одесити сподіваються, що хорове виконання задерикуватої пісеньки допоможе «Перлині біля моря» потрапити в Книгу рекордів Гіннесса.
Відразу після прем'єри пісні о 16.00 почнеться традиційний карнавальний хід. У ньому візьмуть участь не менше півтори тисяч чоловік. Колона буде розбита на 35-40 «коробок». І кожна буде в гумористичній формі висвітлювати одну з актуальних проблем сьогодення, приміром, у сферах охорони здоров'я, правосуддя, освіти.
Карнавальний хід Гуморини-2008 пройде від Соборної площі по Дерибасівській, Ришельєвській, Пантелеймонівській вулицях через Привокзальну площу на Куликове поле. Там почнеться величезний гала-концерт «Сміх крізь цирк». У ньому візьмуть участь відомі колективи і виконавці: комік-група «Маски», театр Олени Воробей, «Студія 95-й квартал», артисти московського цирку, запрошені письменники-сатирики Ігор КНЕЛЛЕР, Валерій ХАЇТ, Георгій ГОЛУБЕНКО. І ще багато смішних, курйозних і милих несподіванок, про які немає сенсу розповідати - це потрібно бачити, там потрібно бути! Адже місце сміху - змінити не можна...
А заздалегідь познайомитися з Гумориною і гідно підготуватися до її 35-річчя, Ви можете на сайті www.humourina.com - адже тепер - він існує!

28-03-2008 17:06 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206713195.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua