першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Зустріч із публіцистом Сергієм Руденком

28-03-2008 17:07 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206713231.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

30 березня о 15:00 в салоні «ЕМПіК» (ТЦ «Магелан», просп. Ак. Глушкова, 13-Б) відбудеться зустріч з українським публіцистом Сергієм Руденко. На ній він представить свою нову роботу – книгу «Вся Юлина рать».
Сергій Руденко – відомий український журналіст, автор книг «Вся президентська рать» і «Вся прем'єрська рать». Ці роботи, присвячені командам Віктора Ющенка і Віктора Януковича, були представлені і високо оцінені на Московській міжнародній книжковій виставці і на Львівському книжковому форумі.
До нової книги журналіста – «Вся Юлина рать» увійшли політичні портрети 25 політиків з команди Юлії Тимошенко. У книзі зібрана інформація про Олександра Турчинова, Олександра Абдулліна, Сергія Терехіна, Богдана Губського, Сергія і Олександра Буряках, Таріела Васадзе, Костянтина Жеваго, Андрія Кожемякіна і багато інших.

«Оточення Юлії Володимирівни неоднорідне. Звичайно, складно писати про оточення такого харизматичного лідера, як Тимошенко. Але ж 30%, отриманих БЮТ на парламентських виборах, це – результат цілої команди професіоналів, а не особисто Тимошенко. Для себе я поділив команду лідера БЮТ на три умовні групи – близьке оточення, фінансисти блоку і ідеологи блоку. Я спробував розібратися, хто і яку роль грає в капіталізації бренду «Юлія Тимошенко», – говорить Сергій Руденко.

Прес-служба ЕМПіК
www.empik.ua
info.empik@empik.ua

Rudenko_July_rat_mini.JPG

28-03-2008 17:07 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206713231.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua