першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Гріх не показати таке всім!

31-03-2008 10:22 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206948157.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Днями, цілком випадково, мені довелось побувати в приміщенні Держановного центру підвищення кваліфікації працівників лісової галузі (УКРЦЕНТРКАДРИЛІС). Це дуже важлива і стратегічна контора. З усієї України, всі лісгоспи і інші підприємства лісової галузі відбирають своїх найкращих співробітників, що виділялись тими чи іншими заслугами та професійними якостями і відправляють сюди для проходженян курсів підвищення кваліфікації. Після проходження таких курсів, лісівники стають більш кваліфікованими і, повернувшись до рідного лісгоспа, отримують очікуване підвищення в посаді.

З такими думками я зайшов до приміщення УКРЦЕНТРКАДРИЛІСу. Охайне фойє зустріло мене характерним для формату «євроремонту» інтерфейсом. Я давно був переконаний, що більшість українських лісників, це пияки, які тільки те й роблять, що рубають найкращі ліси і стріляють все, що в них живе. Жодного позитиву. Але тут, в УКРЦЕНТРКАДРИЛІСі здавалось, все не так… Все так охайно і вишукано. Може таки все змінилось? Як не як, ідемо в Європу, Україну огортають глобальні процеси сертифікації лісу…

Втім, мою увагу привернула дошка оголошень - практично в самому центрі фойє. Дошка містила всього 4 документи. Фотографії всіх 4-х паперів ПУБЛІКУЮ. Думаю, вони не лишать байдужим жодного українця, як би він не ставився до лісників. Нагадую, що мова йде про кращих із кращих (best of the best) лісників з усієї країни, направлених на курси підвищення кваліфікації.

Згодом до рук потрапив ще один документ, що також походить зі стін УКРЦЕНТРКАДРИЛІСУ (див. далі).

P6060062.JPG
P6060063.JPG
P6060064.JPG
P6060065.JPG
P6060036.JPG

31-03-2008 10:22 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206948157.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua