першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Здоров'ю донеччан загрожує питна вода

31-03-2008 11:07 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206950847.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Про питну воду останнім часом прийнято говорити лише погане. Мовляв, брудна, невиправдано дорога, та подається з перебоями

У Донецьку погана вода – це аксіома. Кияни, що приїжджають у гості, з подивом виявляють: з наших кранів тече щось підозріло коричневе та мерзенне на смак, проте багатократне кип'ятіння цю проблему не усуває. Що робити – наш край відданий на відкуп підприємствам важкої промисловості, кожне з яких вносить до складу нашої води свій «внесок».

Сама ж по собі вода з каналу «Северській Донец – Донбас» нічого страшного та отруйного собою не представляє. За словами заступника директора ГП «Донецькміськводоканал» Юрія Перебейніса, вона перевіряється у лабораторіях за 50 параметрами (для порівняння: на Заході - від 80 до 114 параметрів, щоправда, «у них» кубометр води коштує 8 євро, та й витрати лімітовані 100-120 літрів на людину на противагу нашим 400, тому за якістю води там стежать у два ока).

В Україні якість води регулюється державними стандартами (ГОСТ 2874-82 «Вода питна»). Ніяких особливих нарікань з боку перевіряючих органів донецька вода не викликає та й судових тяжб з приводу чистоти та якості води не було. Означає, що вода у Донецьку відповідає стандарту! У чому ж тоді справа?

Автор: Яна ТКАЧЕНКО, «Газета по-донецьки»
http://www.ngo.donetsk.ua/

31-03-2008 11:07 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206950847.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua