першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Мешканці Слов'янська за екологічно чистий транспорт

31-03-2008 11:08 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206950921.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На думку мера Слов'янська Валентина Рибачука, критична ситуація, що виникла у тролейбусному управлінні за останні місяці, викликана урізанням планових субвенцій з боку держави.

«Все це дурощі. Ніхто тролейбусне управління знищувати не збирається. Якщо воно якимсь чином «ляже», то лише з вини держави, Кабінету міністрів, тому що з того боку йде фактично беззаконня», - сказав мер.

У свою чергу, міська рада допомагає в міру можливостей: у нинішньому році місцевим бюджетом, як фінансову допомогу управлінню передбачено 300 тисяч гривень.

Крім того, Валентин Рибачук розкритикував аргументи у захист тролейбусів як екологічно чистого виду транспорту, який повинен бути неодмінним атрибутом міста-курорту (Слов'янськ, нагадаємо, чекає привласнення цього статусу).

За словами начальника тролейбусного управління Сергія Іванченка, нині на лінію виходять 12 тролейбусів.

«Якщо у Слов’янську збільшиться кількість тролейбусів, хіба зіпсується екологія? За останні 2 роки чисельність транспорту – легкових та вантажних автомобілів - збільшилося щонайменше у два рази. Чому ж ніхто не каже, що екологія міняється?», — підсумовує пан Рибачук.

Автор: Антон Скворцов, ТВ «Плюс»
http://www.ngo.donetsk.ua/

31-03-2008 11:08 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206950921.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua