першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Донецька влада сама ж проти Дня народної єдності Донбасу

31-03-2008 11:10 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206951043.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Депутати Донецької міської ради не підтримали ініціативу щодо проведення Дня народної єдності Донбасу. Це питання було знято з порядку денного сесії міської ради за пропозицією секретаря міськради Миколи Левченка та відправлене на доопрацювання.

Раніше громадська організація Донбасівська Русь та депутати Куйбишевської районної ради Донецька звернулися до міської та обласної рад з пропозицією святкувати День народної єдності Донбасу кожну другу суботу лютого, оскільки саме у ці дні з 9 по 12 лютого 1918 року пройшов з'їзд робочих та солдатських депутатів, на якому було оголошено про створення Донецько-криворізької республіки. Ініціатори свята вважають несправедливим, що історія цієї республіки не вивчається нарівні з УНР та ЗУНР, передає «УРА-Інформ.Донбас»

«Проведення Дня народної єдності сприятиме закріпленню добросусідських відносин з Росією, через усвідомлення загальногероїчної історії наших держав, а також розвитку культурних відносин східних областей України з прикордонними районами Російської Федерації», - наголошується в повідомленні Донбасівської Русі до депутатів міськради.

Крім того, ініціатори пропонують ввести у школах факультативний курс історії рідного краю.
http://www.ngo.donetsk.ua/

31-03-2008 11:10 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206951043.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua