першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Луганські ветерани відсоюватимуть власні права без зброї

31-03-2008 13:12 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206958358.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У Луганську ветерани війни, праці та військової служби, а також діти війни зібралися на черговий пленум. Говорили про підсумки роботи минулого з'їзду ветеранської організації.

11 березня в Києві пройшов 5 всеукраїнський з'їзд ветеранських організацій. На ньому було ухвалене рішення про посилення соцзахисту. Прийняли практично одноголосно, але нічого поки не змінилося. 80 законів, що стосуються важливих для ветеранів проблем, новий Кабмін скасував, — повідомляє «Ірта-FAX».

Усього по області майже 600 тис. ветеранів. Враховуючи вік, стан здоров'я, матеріальне та соціальне положення багатьох із них, необхідно шукати нові шляхи посилення соціальної допомоги.

Ветерани переконані, щоб це вийшло потрібно йти на тісний контакт з обласною та місцевою владою. Підтримуючи почини Луганських колег, президія Всеукраїнської ради ветеранів вручила обласній організації прапор.
http://www.ngo.donetsk.ua/

31-03-2008 13:12 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206958358.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua