першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У Донецьку зраділи реформаторській ініціативі Президента

31-03-2008 13:13 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206958418.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Президент України Віктор Ющенко підписав Указ про створення Національної ради з питань взаємодії органів державної влади та місцевого самоврядування, одне із завдань якого полягатиме у проведенні реформи місцевого самоврядування.

Як повідомляє прес-служба Донецької обласної ради, рішення про підписання Указу було ухвалено 25 березня у Автономній Республіці Крим за підсумками засідання Національної ради з питань взаємодії органів державної влади та місцевого самоврядування, в якому взяли участь і керівники Донецької області.

«Найголовніший підсумок даного заходу полягав у тому, що Віктор Ющенко оцінив, що потрібно реформувати місцеве самоврядування. А для цього необхідно проводити дорадчу роботу з представниками місцевої влади, а не з Києва ухвалювати рішення. З цією метою голова держави і підписав вищезгаданий Указ, одне із завдань якого полягатиме у проведенні реформи місцевого самоврядування», - відзначив голова Донецької обласної ради Анатолій Близнюк.

«Ми плануємо на практиці реалізувати ті розробки, які у нас є. Це й наявний приклад Новоазовського району - коли ми все заплановане там проведемо, запросимо вище керівництво країни та продемонструємо свої досягнення», - додав він.

Довідка NGO.DONETSK.UA:
Конкурс проводиться відповідно до рішення обласної ради від 25.01.2008 №5/14-419 «Про конкурс проектів по комплексному розвитку місцевого самоврядування на прикладі Новоазовського району» (дане рішення опубліковане в газеті «Жизнь» і на офіційному сайті Донецької обласної ради www.sovet.donbass.com). Мета конкурсу – відбір проектів розвитку місцевого самоврядування на прикладі (території) Новоазовського району, як комплекту взаємозалежних документів, розроблених на основі чинного законодавства й з урахуванням існуючих тенденцій у сфері функціонування системи місцевого самоврядування в Україні, які передбачають проектування нових інноваційних механізмів регіонального розвитку, спрямованих на рішення актуальних проблем територіальних громад.
http://www.ngo.donetsk.ua/

31-03-2008 13:13 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206958418.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua