першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Деякі з донеччан отримали вдвічі більше радянських грошей

31-03-2008 13:16 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206958582.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Ощадбанки продовжують видавати згорілі радянські внески. Як відомо, кожен вкладник офіційно має змогу одержати 1000 гривень, не більше й не менше.

Як розповіла керівниця філіалу Київського відділення № 7956 «Ощадбанку» Олена Коротич, люди, які реєструвалися на виплату першими, дійсно мали змогу одержати гроші кілька разів – на початку процесу була невелика плутанина з реєстром. «Кілька разів отримали у нас ці кошти дві-три людини. Так вийшло, тому що вони реєструвалися спочатку в одному, а пізніше в іншому відділенні. Зараз у нас з реєстром все гаразд, і ми таких людей знаходимо», - завіряє пані Коротич. На прохання повернути гроші реагують по-різному. «Хтось розуміє, хтось чинить опір, але повертати гроші доводиться всім, хто отримав зайве», - каже вона.

Яка відповідальність чекає людину, викриту в незаконному отриманні «Юлиної» тисячі? Донецькі правоохоронці однозначної відповіді на це питання не дають. Ситуації різні, кожен випадок вимагає перевірки і лише після цього робиться висновок, що відбулося – помилка, непорозуміння або шахрайство. Останнє, зрозуміло, карається законом.

Ніна Турмій, «Газета по-донецьки»
http://www.ngo.donetsk.ua/

31-03-2008 13:16 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1206958582.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua