першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

УКРАЇНІ - ПДЧ! ЗВЕРНЕННЯ

01-04-2008 11:34 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1207038880.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Звернення

Форуму громадських організацій та політичних партій
на підтримку євроатлантичної інтеграції України

26 березня 2008 року

Звернення

Форуму громадських організацій та політичних партій
на підтримку євроатлантичної інтеграції України

Ми, учасники Форуму громадських організацій та політичних партій, ініційованого Громадською лігою Україна - НАТО, яка об’єднує 69 неурядових організацій, згуртували наші сили для того, щоб ще раз засвідчити перед лицем України і міжнародної спільноти нашу принципову підтримку законодавчо визначеному курсу України на євроатлантичну та європейську інтеграцію, який був логічно підтверджений в листі президента, прем’єр-міністра та спікера до Генерального секретаря НАТО щодо запрошення України до Плану дій щодо членства в НАТО.

Саме на такий послідовний крок очікували представники громадських організацій, політичних партій, сектору безпеки, науковці, експерти, освітяни, молодь, що опікуються питаннями євроатлантичної інтеграції України. Спроби заблокувати, як це було в Верховній Раді, цей процес з боку окремих політичних сил, які протягом багатьох років своєї діяльності в уряді і в парламенті безпосередньо наближали це рішення, свідчать лише про їх непослідовність, залежність від зовнішніх впливів та бажання, в чергове, скористатися приводом для протистояння задля задоволення власної боротьби за владу.

Поряд із залежністю багатьох ЗМІ саме від таких сил, яка і спричинила тривалу інформаційну блокаду, мають місце випадки здійснення тиску на засоби масової інформації, освітні установи, громадські організації з метою запобігти об’єктивному інформуванню населення щодо НАТО та інтеграції України в Альянс.
Ми вважаємо такий стан справ і дії неприпустимими.

Ми стверджуємо, що в Україні зростає кількість людей, що прагнуть більшої поінформованості щодо НАТО та свідомо підтримують євроатлантичний вектор зовнішньополітичного курсу нашої країни. Консенсус українського народу виявляється в тому, що більшість громадян України бачать відносини з НАТО в якості партнерських.

Сьогодні очевидно, що ПДЧ для України є фактором посилення внутрішніх реформ в нашій державі. Ми ставимо собі за мету донести це до суспільства.

Засвідчуючи власну підтримку ідеї приєднання України до Плану дій щодо набуття членства в НАТО, висловлюємо сподівання на те, що Бухарестський саміт НАТО, який відбудеться 2 – 4 квітня 2008 року, матиме одним із своїх результатів позитивне рішення щодо запрошення України до ПДЧ.
Висловлюємо щиру подяку країнам, які вже визначили своє ставлення і закликаємо країни-члени Альянсу одностайно підтримати вибір України під час саміту НАТО в Бухаресті.

Ми, представники громадянського суспільства, будемо і далі послідовно сприяти інтенсифікації діалогу між нашою державою та НАТО, а також поступовому поширенню розуміння та підтримки євроатлантичного вибору в суспільстві.
Звертаємось до Президента, Верховної Ради, Уряду, політичних і громадських організації України та міжнародної спільноти із закликом всіляко сприяти поглибленому розвитку всебічного партнерства Україна – НАТО та суспільному консенсусу з цих питань в Україні.


Учасники Форуму громадських організацій та політичних партій
на підтримку євроатлантичної інтеграції України
26 березня 2008 року

01-04-2008 11:34 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1207038880.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua